زمان جاری : چهارشنبه 08 بهمن 1399 - 7:57 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 51
نویسنده پیام
shadi73
آفلاین


ارسال‌ها : 8
عضويت: 6 /3 /1397
برش جراحی زیبایی شکم چگونه است؟
دیابت یک نوع بیماری میباشد که موجب اختلال در سوخت و ساز گلوکز، یعنی قند خود میشود.این بیماری یکی از رایج ترین بیماری های متابولیکی میباشد. و اما مهم ترین نقش انسولین کاهش قند خون میباشد که در این نوع از بیماری بدن نمیتواند انسولین تولید کند و یا مقابل انسولین از خود مقاومت نشان میدهد. به همین علت انسولین ایجاد شده از فرایند طبیعی خود خارج میشود.دیابت به دو نوع تقسیم می شود  : دیابت نوع اول و دیابت نوع دوم.
در دیابت نوع اول که 5 تا 10 درصد از بیماران را درگیر خود میکند قبل از سن سی سالگی خود را نشان داده و دارای ریشه خانوادگی میباشد. در این دیابت نوع اول، سلول های بتا در پانکراس تخریب میشود و در تولید کردن انسولین اختلالاتی بوجود می آید. که در صورت انجام شدن این تخریب، فردی که دیابت دارد برای ادامه دادن به زندگی باید تزریق انسولین را مدام انجام دهد. همینطور بیمارانی که لاغر هستند. 
در نوع دوم، که 90 تا 95 درصد از بیماران دیابتی را تشکیل میدهد در برابر نحوه عملکرد انسولین از مقاومت از خود نشان میدهد. در این نوع دیابت بدن بیمار که انسولین ایجاد میکند اما سلول های دریافت کننده فرد به انسولین مقاوم شده و از وارد شدن انسولین به سلول ها از خود واکنش نشان داده و مانع میشودو که این موارد معمولا با چاقی بهمراه هستند. این نوع از دیابت اکثرا در زنان مشاهده شده تا مردان.
 جراحی زیبایی سینه در افراد دیابتی از دیگر مواردی که در زمان انجام جراحی زیبایی سینه باید به آن توجه داشته باشید، مقدار قند خون میباشد. به علت مشکلانی که بعد از جراحی زیبایی سینه برای آن ها بوجود می آید خیلی از بیماران این عمل جراحی را انجام نمیدهندو  شاید برای خیلی از شما سوال باشد که میتوانید این عمل جراحی زیبایی سینه را انجام دهید یا نه.
در صورت رعایت این موارد افراد دیابتی هم می توانند جراحی زیبایی سینه کنند:


با انجام دادن آزمایش های مورد نیاز برای مشخص کردن مقداار قند خود. و اگر با بالا بودن قند خون مواجه شدید برای کم کردن و کنترل کردن آن باید اقدام کنید. 
قند خون میبایست در حدود 150 و یا کمتر باشد که در این مورد میتواهنید بدون روبرو شدن با مشکل خاصی جراحی زیبایی سینه را انجام دهید. 
به هر حال فرد بیمار باید قبل از انجام جراحی زیبایی بینی با پزشک خود درباره هر مورد از سابقه بیماری که داشته آگاه کند.
آمادگی دیابتی های قبل از عمل جراحی زیبایی سینه


از موارد مهمی که باید قبل از انجام دادن جراحی زیبایی سینه برای افرای که دیابت دارند انجام شود، جلوگیری از کاهش قندخون یا همان هیپوگلیسمی میباشد. به همین علت فرد بیمار از نیمه شب تا هنگام عمل نباید چیزی بخورد. به همین دلیل افت قند خون افزایش میباشد برای همین توصیه میشود که بیمار دو ساعت فبل از عمل یک لیوان آب میوه ی بدون پالپ بنوشد. 


برش در جراحی زیبایی شکم
در این عمل های ابدومینوپلاستی یا همان جراحی زیبایی شکم ، اصل عمل جراحی برای برداشتن چربی های اضافه وکشیدن پوست میباشد به این معنی که کشیدن پوست یکی از مهم ترین اجزا این روش جراحی زیبایی شکم میباشد. یعنی در آخر جراخی لبه های زخم لبه فوقانی و لبه تحتانی با کشیدن کنار هم قرار میگیرند و میخواهند از یکدیگر فاصله بگیرند. مقایسه کردن این نوع برش با برش عمل سزارین اشتباه میباشد در عمل سزارین پوست شکمه که به به علت حاملگی کش آمده بعد از تولد نوزاد وضعیتی شل و آویزان دارد پس دو لبه زخم بدون هیچ کششی کنار هم به راحتی قرار میگیرند و به علت عدم داشتن نیروی کشش در قسمت زخم به راحتی و بدون اثر و جای زخم جوش میخورند. در عمل جراحی زیبایی شکم به صورت ابدومینوپلاستی، همه هنر جراح این میباشد که با روش های جراحی پلاستیک به صورتی عمل کند که برای ایجاد زخمی به صورت یکنواخت و قرینه با کشش بر لبه های زخم قسمت برش به بهترین صورت و با کمترین اثر ماندگاری باقی میماند.چه میزان پوست هنگام جراحی زیبایی شکم برداشته می‌شود ؟
در جراحی زیبایی شکم   ، میزان برداشتن پوست بستگی به مقدار افتادگی و شلی شکم دارد و چربی ناحیه زیر ناف نیز برداشته میشود و به همین صورت کبیه ترک های زیر تاف با برشی که به صورت یک هلال میباشد برداشته میشود متغیر میباشد اما معمولا  کل پوست وچربی قسمت زیر ناف برداشته میشود و به همین صورت کلیه ترک های زیر ناف و هر چه به طرفین یعنی پهلوها میرویم باریکنر میشود. افرادی که پوست شل دارند با اینکه محل ناف آن ها پایین باشد پوست بیشتری از آن ها برداشته میشود.
آیا ناف بیمار بر اثر این جراحی زیبایی شکم از بین می‌رود؟
اکثر بیماران این سوال را میپرسند. نکته ای که در این قسمت باید به آن توجه کرد این میباشد که ناف بیمار اصلا نباید از بین برود. در اول جراحی اول ناف بیمار را از قسمت اطراف جدا میکنند و بعد از آن که پوست شکم تا قسمت زیر جناغ سینه بلند شد و عضلات شکم ترمیم شد پوست کشی صورت میگیرد و ناف بیمار از وسط پوست شکم کشیده شده و آن را بیرون می آورند. به این معنی که ناف بیمار دیگر مثل گذشته در محل طبیعی خود نیست و شاید نتوان ناف را حفظ کرد و باید ناف برای تریم بهتر فتق نافی بردداشته شود و بعد از جراحی زیبایی شکم نیز ناف بازسازی شود.زمانی که سن بالا میرود ، استرس ها وتغذیه نامناسب، پو.ست نیز به علت از دست دادن بافت کلاژن کم کم شل شده و موجب افتادگی آن میشود که در کل پوست نه تنها صورت و گردن میتوان این افتادگی ها را مشاهده کرد. دانشمندان به تازگی کشف کردند که انرژی نور مادون قرمز یا همان IR به عمق پوست وارد شده و بدون آنکه آسیبی به سطح پوست وارد کند حرارتی ایجاد میکند. حرارتی که ایجاد میشود در عمق پوست سلول های فیبروپلاست که وظیفه ساخت کلاژن هستند را تحریک  میکند.
روش درمانی آن بدون احتیاج به جراحی زیبایی شکم


این روش IR برای درمان شدن پوشت شل بخش های متفاوت صورت گردن، بازوها، شکم و ران میباشد. حرارتی که در پوست ایجاد میشود موجب جمع شدن کلاژن های میشود پس بعضی از بیمار ها در جلسه اول نتیجه مطلوب را خواهند گرفت. ولی بیشتر بیماران نتیجه را در طی 3 هفته دریافت میکنند و در طی این مدت پوست سفت میشود. استفاده از این روش خیلی بهتر از جراحی زیبایی شکم میباشد زیرا که کلاژن های زیادی در پوست ایجاد میشود. جلسه های درمان به طور ماهیانه انجام میشود و تعداد جلسه ها در بیماران بستگی به شدن شلی پوست دارد و تقریبا به 2 یا 4 هفته به این جلسه های احتیاج است. رنگ پوست در طول استفاده از IR محدودیتی را ایجاد نمیکند. و برای پوسا های تیره نیز میتوان از آن استفاده کرد.  IR یک راه مناسب و بی خطر، غیر از جراحی زیبایی شکم و بدون درد یا تزریق میباشد که با سفت شدن کلاژن و بیشتر شدن کلاژن سازی موجب کشیده شدن پوست در 1 تا 3 میلی متری میشود که این تغییر میتواند در بالا بردئ ابرو ها و کم شدن عمق خنده تاثیر داشته باشد.


یکشنبه 06 خرداد 1397 - 13:13
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :