زمان جاری : شنبه 03 آبان 1399 - 6:12 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 51
نویسنده پیام
minajafari
آفلاین


ارسال‌ها : 62
عضويت: 18 /9 /1396
طراحی سایت با قالب آماده محبوب است ، اما سفارشی سازی هنوز نمرده است!
برخی از کسب و کارها در فضای رقابتی امروز، بدون حضور در تجارت الکترونیک با طراحی سایت بیش از این نمی‌توانند پیشرفت و ترقی کنند.رفته رفته افراد قدیمی‌تر که به روش های جدید اعتقادی نداشته و در برخی موارد حتی آن را مطرود می‌نموده‌اند، به آن ها اعتقاد پیدا کرده و با پرس و جو از فرزندان خود، سعی می‌کنند تا با روش های جدید خرید اینترنتی و… آشنا شوند.
این موضوع مدیون فراگیر شدن طراحی وب سایت میان کسب و کارهای مختلف و فراگیر شدن نیز مدیون استفاده از قالب‌های آماده است که طراحی سایت را بیش از همیشه سریع و راحت نموده است.اما آیا این بدین معنی است که جای هیچ گونه خلاقیتی دیگر وجود ندارد؟

هنوز جای بروز خلاقیت شما وجود دارد
طراحی سایت با قالب آماده مزایا و معایب خود را دارد، اما در هر صورت بستری مناسب برای راه اندازی یک وب سایت بوده و شعبه مجازی یک کسب و کار را به راحتی تاسیس می‌کند.اما فراموش نکنید که قالب آماده صرفا یک وب سایت به شما تحویل می‌دهد و این نمی تواند یک برگ برنده برای شما محسوب شود، چون امروز تمامی رقبای شما برای خود یک طراحی سایت شرکتیداشته و از این بابت در یک سطح با شما محسوب می‌شوند.

این بسته به انتخاب شما است! اگر که یک ایده آنلاین داشته و می‌خواهید وب سایتی کاملا متفاوت داشته باشید، باید بدانید که سفارشی سازی و داشتن ویژگی‌هایی فراتر از امکانات پایه‌ای قالب‌های آماده هنوز زنده بوده و انتخابی قوی پیش روی شماست.
روش های جلب توجه کاربر به سمت طراحی سایت

قالب‌ آماده احتمالا برای بیزینس شما کافی نباشد
قالب‌های آماده به همراه لایه‌های مشخص و همچنین تعداد ابزارهایی محدود ارائه می‌شوند که ممکن است مورد نظر وب‌سایت شما نباشند.از همین رو وقتی که وب‌سایت شما پا به پای پیشرفت و ترقی کسب و کار جلو نیامده و خود را با ارائه ویژگی‌های جدید سازگار نمی‌کند، برند شما ضربه‌ای از این بابت خواهد خورد.از طرف دیگر، کاربران دیگر همان افراد بی اطلاع و بدون تجربه سابق نبوده و به دلیل شباهت کلیات قالب‌های آماده، سفارشی یا آماده بودن آن را با کمی برانداز کردن درخواهند یافت.


اما اینجاست که سفارشی سازی بروز کرده و شعبه مجازی شما را متحول خواهد کرد.وقتی که طراحان سایت حرفه‌ای با در نظر گرفته نیازهای حال و آتی شما وب سایت شما را راه اندازی می‌کنند، علاوه بر منحصربفرد بودن ظاهر، امکانات و ویژگی‌ها و همچنین کدنویسی پایه آن، امکان گسترش بسته به سلیقه و نیازهای آتی شما نیز وجود خواهد داشت.
در نظر داشته باشید تا برای منحصربفرد بودن، شعبه و نماینده شما که توسط همگان مورد نظاره قرار می‌گیرد نیز باید منحصربفرد و یونیک باشد.
مواد لازم برای یک طراحی سایت بسیار تمیز !

بروز ایده و خلاقیت در سفارشی سازی طراحی سایت
از آنجائیکه استفاده از قالب‌های آماده نچندان قابل تغییر میان شرکت های نوپا و استارتآپ‌ها متداول بوده و به وفور در دنیای وب مشاهده می گردد، با استفاده از آن‌ها زمینه بروز نوآوری و خلاقیت شما فراهم نشده و فرصتی برای خاص نشان دادن برند و شرکت شما فراهم نخواهد شد.


هر جنبه و بخش متمایز کننده کمپانی شما این قابلیت را دارد تا به نحوی به یک آیتم و المنت تبدیل شده و در گوشه در وب سایت، بسته به اهمیت آن بزرگ و یا کوچک، قرار بگیرد، از استراتژی و اهداف بلند مدت شرکت گرفته تا موفقیت‌های چشم نواز در بازار زمینه فعالیت و متمایز کننده از سایر شرکت‌ها
اما همانطور که پیشتر بدان اشاره کردیم تغییر دادن ظاهر قالب‌های آماده مشکل و در برخی موارد ناممکن بوده و از این جهت می‌تواند شما را در آینده مایوس و ناامید کند.

هنوز زمینه بروز خلاقیت شما وجود دارد
صرف داشتن وب سایت نمی توان برتری نسبتی برای یک شرکت، شخص و یا هر ارگان رسمی و یا غیررسمی در نظر گرفت، از این رو برای پیشی گرفتن از دیگر رقبا که تنها به طراحی سایت عادی و معمولی بسنده کرده اند، نیاز به بروز خلاقیت و نوآوری خودنمایی می‌کند.

مادامیکه بشریت زنده است، امکان بروز خلاقیت و ایده‌های جدید وجود دارد، به این معنی که می توان این ایده‌ها را به وسیله طراحی سایت پیاده کرده و آن را برای کل افراد کره خاکی در دسترس قرار داد.
پس برای متفاوت بودن صرفا به یک طراحی سایت عادی اکتفا نکرده و با سفارشی سازی آن، خود را چند سر و گردن بالاتر از دیگران قرار دهید.
شنبه 17 شهریور 1397 - 11:26
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
charming
آفلاینارسال‌ها : 10
عضويت: 14 /6 /1397

پاسخ : 1 RE طراحی سایت با قالب آماده محبوب است ، اما سفارشی سازی هنوز نمرده است!
طراحی سایت های تخصصی در شرکت بهپردازان
دوشنبه 19 شهریور 1397 - 15:38
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :