زمان جاری : چهارشنبه 12 آذر 1399 - 9:48 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 36
نویسنده پیام
infernal0098
آفلاین


ارسال‌ها : 28
عضويت: 5 /4 /1397
زیبایی سرویس بهداشتی با انواع شیر آب اتوماتیک
زیبایی سرویس بهداشتی با انواع شیر آب اتوماتیک
شیر آب اتوماتیک در سال های اخیر مورد پسند و انتخاب بسیاری از عموم مردم قرار گرفته است. شیر آب های اتوماتیکی در مصرف آب بسیار بهینه عمل می کنند و نیز دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و کارکرد خوبی را دارا هستند. برای خرید آنلاین شیر آب اتوماتیک به سایت ما مراجعه کنید.

شیر آب اتوماتیک نوع چشمی دار
شیر آب چشمی شیرهای هوشمندی می باشند که دارای یک حسگر چشمی هستند و بدون اینکه تماسی با شیر آب داشته باشید قادر به قطع و وصل جریان آب می باشند؛ و با گرفتن دست زیر شیر آب جریان آب وصل می شود و با کشیدن دستتان از زیر شیر آب جریان آب قطع خواهد شد. حسگرهایی که در این شیر آب ها تعبیه می شوند بسیار باکیفیت می باشند تا در مدت زمان بسیار طولانی پاسخگوی خوبی برای مصرف باشند. هم چنین از قابلیت بهداشتی بودن بالایی برخوردار می باشد و در مقایسه با دیگر انواع شیرآلات ،شیر آب اتوماتیک از مزیت های بسیاری برخوردار است.

همچنین علاوه بر شیر آلات چشمی انواع دیگری از شیر آلات اتوماتیک وجود دارد که در بخش بعدی به آنها اشاره خواهیم کرد؛ و با توجه به امکانات و مزیت های آن شیرآلات اتوماتیک بسیار مورد پسند و انتخاب عموم افراد واقع شده است. خرید و فروش شیر آب اتوماتیک در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است و افراد در تمامی نقاط منزل خود که به شیر آب نیاز می باشد از شیر آب اتوماتیک استفاده می نمایند.


انواع مختلف شیر آب اتوماتیک
شیر آب های اتوماتیک در انواع مختلفی تولید می شوند. برخی از افراد تصور می کنند که شیر آب اتوماتیک فقط همان شیر آب های چشمی می باشند اما این طور نیست و شیر آب های اتوماتیک در انواع و اقسام مختلفی هستند؛ اما مهم ترین و معروف ترین آنها همان شیرهای چشمی دار می باشد که افراد با گرفتن دست خود زیر این شیرها می توانند به راحتی دست های خود را شست و شو دهند و نیازی به لمس شیر آب نیست؛ اما برخی از نمونه های دیگر شیر آب های اتوماتیک وجود دارند که نیاز به لمس کردن بدنه آن می باشد، شما با لمس کردن بدنه این شیر آب ،می توانید جریان آب را قطع و وصل نمایید؛ و از دیگر شیر آب های اتوماتیک می توان به نوع فشاری آن اشاره نمود که با فشار دکمه تعبیه شده در این شیر آب ها می توانید از آن استفاده نمایید. شما می توانید با توجه به مکانی که می خواهید از شیر آب های اتوماتیکی استفاده نمایید یکی از  این شیر آب های اتوماتیکی نام برده را خرید و استفاده کنید. 

توضیحاتی در مورد شیر آب اتوماتیک در این مقاله بخوانید.


مکانیزم کارکرد شیر آب اتوماتیک
مکانیزم کارکرد شیرهای اتوماتیک بسیار پیشرفته و مدرن می باشد طوری که تمامی شرکت های تولید کننده شیرآلات اتوماتیک سعی بر آن دارند تا از آخرین مکانیزم کارکرد پیشرفته در تولید شیرآلات به کار ببرند . چگونگی کارکرد این شیر آب ها طوری می باشد که برای عموم افراد جالب است و این حس باعث می شود که افراد بسیاری علاقه شدیدی در تهیه و استفاده از این شیرآلات داشته باشند. مکانیزم این شیر ها تنها به صورت کار با سنسور نیست و در برخی دیگر از نمونه های این شیرها لمسی و فشاری می باشند. 

شیر آب اتوماتیک چگونه باعث صرفه‌جویی می‌شود؟ جواب این سوال را در اینجابیابید.


راه های صرفه جویی در مصرف آب با شیر آب اتوماتیک
افراد برای این که در مصرف آب صرفه جویی کنند سرشیرهای شیرآلات خود را تعویض می نمایند تا از این طریق  آب به صورت کنترل شده مصرف شود؛ اما شما با خرید شیر آب اتوماتیک دیگر نیاز به این همه دغدغه و مشغله ندارید زیرا شیرآلات اتوماتیک دارای سرشیرهایی می باشند که شامل چندین صفحه مشبک هستند که دارای روزنه هایی برای مکش هوا است، وجود این سرشیرها در شیرآلات اتوماتیک باعث می شود که آب با حجم کمتری از شیر آب خارج شود؛ اما سازوکار این سرشیرها به گونه ای است که هنگام خروج آب از شیر، آب با هوا مخلوط می شود و حباب های هوا آب را کف آلود نشان می دهد که این امر باعث می شود تصور شود که آب با همان فشار قبلی از شیر آب خارج می شود.


استفاده از شیر آب اتوماتیک در مکان های مختلف
با توجه به مکانی که می خواهیم از شیرآلات اتوماتیکی استفاده کنیم باید متناسب با هر مکان  شیر آب های متنوعی به کار ببریم. برای مثال شیر آب اتوماتیکی که در منزل استفاده می کنیم با شیر آب های رستوران و هتل ها بسیار متفاوت می باشد زیرا با توجه به این موضوع در رستوران ها و هتل ها که افراد بسیاری را روزانه در خود جای می دهند به انواع شیر آلات اتوماتیکی نیاز دارند که جواب گوی خوب و مناسبی در مقابل استفاده مشتریان خود واقع شود. دوام و مقاومت و راه اندازی سریع و آسان آن از مواردی می باشد که در تهیه شیرآلات برای این مکان ها باید توجه بسیار شود. هم چنین بایستی به طرح و مدل شیر آب اتوماتیکی در این مکان ها بسیار توجه شود تا شیک ترین و مدرن ترین طرح های شیرآلات را تهیه و مورد استفاده قرار دهند و دکوراسیون خوبی را با استفاده از این شیر آب ها جلوه دهند. 

 


شنبه 24 شهریور 1397 - 13:14
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :