زمان جاری : سه شنبه 14 آذر 1402 - 2:48 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 80
نویسنده پیام
azadehsadeghi
آفلاین


ارسال‌ها : 137
عضويت: 15 /8 /1397
سیمکارت من: سیمکارتم!
وب من : http://www.limotorsh.com
استفاده از خطای 404 به نفع طراحی سایت
استفاده از خطای 404 به نفع طراحی سایت 
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران خطا و اشتبا ه جزء لاینفک زندگی ما انسان ها است. دیدن خطا و اشتباه در طراحی سایت ها نیز یک اتفاق طبیعی است. اکثر طراح سایت ها تلاش می کنند که شما با این صفحه برخورد نکنید اما هر چقدر هم که تلاش کنید باز برخورد با صفحه 404 در طراحی سایت را تجربه خواهید کرد اما مهمترین موردی که در برخورد با صفحه 404 وجود دارد این موضوع است که چه کاری انجام دهیم که کاربر هنگا م مواجه با این صفحه از طراحی سایت خارج نشود وچه راه کارهایی برای بهره بردن از صفحه 404 وجود دارد. 
دلیل اتفاق افتادن صفحه 404 در طراحی سایت خطای 404 به معنی عدم وجود صفحه ای است که شما قصد مشاهده آن صفحه را داشته اید در حقیقت رایج ترین دلیل به وجود آمدن این خطا لینک های خراب است. البته ممکن است صفحاتی که به دنبال آن هستید جابه جا کرده باشید یا نام آنها را تغیر داده باشید.

پیدا کردن تمام صفحات 404 در طراحی سایتصفحه 404 ممکن است در هر گوشه از طراحی سایت شما کمین کرده باشد و بهترین کار پیدا کردن این صفحات و انتقال دادن کاربران به صفحات دیگر است. به دنبال دلیل به وجود آمدن این صفحه طراحی سایت باشید و ایرادات آن را رفع کنید برای انجام این کار می توانید از ابزار webmaster Toolsاستفاده کنید و استفاده از این ابزار به شما کمک می کند صفحات 404 را پیدا کرده و منبع این خطاهارا در اختیار شما قرار می دهد.
مطابقت خطای 404 با طراحی سایت خودهنگامی که خطا رخ می دهد هیچ چیز بدتر از این نیست که شما در طراحی سایت خود با یک صفحه سفید مواجه شوید که هیچ محتوایی ندارد پس بنابراین این صفحه باید دارای متنی باشد که بتواند کاربران شما را به صفحه اصلی باز گرداند و راه های دسترسی به بخش های مختلف طراحی سایت را در اختیار کاربران قرار دهد. حتی راه ارتباطی با تیم پشتیبانی را هم امکان پذیر کنید چرا که ممکن است از این خطایی که رخ داده شما کاملا بی اطلاع باشید.

طراحی سایت در تهران  طراحی سایت تهران  طراحی
سایت تهران
  طراحی سایت تهران  طراحی سایت فروشگاهی طراحی اپلیکیشن  طراحی اپلیکیشن  طراحی اپلیکیشن


ساخت
سایتساخت
سایتساخت
سایتساخت
سایتتبلیغات اینترنتی  تبلیغات اینترنتی تبلیغ در گوگل  تبلیغات در گوگل


 


 


طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت 


طراحی سایت تهران     طراحی سایت    طراحی سایت تهران طراحی سایت شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران   


طراحی سایت تهران شرکت طراحی سایت  شرکت طراحی سایت


شرکت طراحی سایت ،  طراحی سایت تهران 
، 
شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، طراحی سایت تهران  ،  شرکت طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت تهران


طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت هتل ، طراحی سایت آگهی ، طراحی سایت خودرو طراحی سایت نیازمندی طراحی اپلیکیشن

چهارشنبه 08 اسفند 1397 - 13:27
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :