زمان جاری : شنبه 02 تیر 1403 - 7:39 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 99
نویسنده پیام
azadehsadeghi
آفلاین


ارسال‌ها : 137
عضويت: 15 /8 /1397
سیمکارت من: سیمکارتم!
وب من : http://www.limotorsh.com
روش های فراگیری برنامه نویسی در طراحی سایت
یادگیری برنامه نویسی مانند هر علم دیگری در طراحی سایت نیازمند دقت و پشتکارو زمان گذاشتن است و نیازمند به آموختن راه کارهای اساسی در طراحی سایت است. که رعایت این موارد سرعت در یادگیری را افزایش می دهد.
با توجه به این که نرم افزار کامپیوتر از یک سری کد تشکیل شده و با قرار گیری این کدها در کنار هم عملکرد برنامه شکل می گیرد. نوشتن این کدها کاربرنامه نویس طراحی سایت است. برای یاد گیری این روند با تمام کدهای طراحی سایت آشنایی کامل داشته باشید وبا نحوه عملکرد آن کد آشنا شوید و برنامه بدست آمده از آن کد چه کارایی دارد. ممکن است این کار در ابتدا کمی ناامید کننده باشد به دلیل اینکه ممکن است حدس بزنید این کار در ابتدا اشتباه است و به موضوع اصلی نزدیک نیست. ولی به هر حال با تمرین و انجام مدام آن می توانید عملکرد برنامه را تشخیص بدهید و کدهارا با تغییر ساده به یک برنامه کاربردی طراحی سایت تبدیل کنید برسی ویادگیری کدها در این زمینه کمک شایانی به شماخواهد کرد.
موقع برسی کدهای طراحی سایت حتما آن کد را اجرا کنید و برای اجرای کدها کافی است کامپلرهای مربوط به زبانی که آن کد با آن نوشته شده را بدانید . تا از این طریق برنامه نوشته شده را مشاهده کنید ونکته مهم اینکه از کپی پیس کردن کدها داخل کامپایلرها خوداری کنید و سعی کنید کدهای طراحی سایت خودتان را تایپ کنید. اولین فایده ای که دارد آشنایی شما با نحوه نگارش آن کد و باعث آشنایی شما با دستورات زبان آن کد می شود. به عنوان مثال شما متوجه این موضوع خواهید شد که در پایان هر خط دستور حتما را تایپ کنید همین موضوع ساده مانع از ارور برنامه طراحی سایت شما خواهد شد.  شنبه 11 اسفند 1397 - 13:08
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :