تبلیغات در اینترنتclose
رعایت اصول بهینه سازی حرفه ای طراحی سایت


زمان جاری : چهارشنبه 07 خرداد 1399 - 10:28 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 21
نویسنده پیام
azadehsadeghi
آفلاین


ارسال‌ها : 137
عضويت: 15 /8 /1397
سیمکارت من: سیمکارتم!
وب من : http://www.limotorsh.com
رعایت اصول بهینه سازی حرفه ای طراحی سایت
حالا اگر طراحی سایت دروغ می گویم ما هنوز در حال تلاش برای بهینه سازی تجربه هستیم. اما بخش بزرگی از این پروژه تنها یک صبح در یک کنفرانس کوچک طراحی سایت برگزار شد و این فقط شروع است ما برنامه های زیادی برای داریم و همچنان به ارائه محتوای ارزشمند، بینش در جریان کار و موارد دیگر خواهیم پرداخت میخواهید ما را به طور خاص پوشش دهید به ما طراحی سایت اطلاع دهیدچگونگی طراحی تعاملات به طور موثر راهنمایی برای ایجاد تعاملات بهتر و انیمیشن برای وب سایت های خود طراحی سایت یک وب سایت یک بروشور استاتیک نیست. 
طراحی سایت این ارائه می دهد انواع فرصت برای انیمیشن و تعامل اما فقط به این دلیل که می توانید همه چیز را تحریک کنید، به این معنی نیست که باید باشد اینترنت یک شکل کاملا متفاوت از رسانه ها است، شکل سریع ترین تکامل یافته ای که تا کنون ساختیم. فقط یک وب سایت طراحی سایت دوره ای مانند را بارگذاری کنید و آن را با طراحی سایت شما در حال حاضر مقایسه کنید تفاوت بزرگ درست است شما احتمالا متوجه خواهید شد.
که استفاده از فضای سفید، تایپوگرافی طراحی سایت رنگ و تصاویر در طول زمان به طور چشمگیری بهبود یافته است خوشبختان آنچه که شما ممکن است در نگاه اول متوجه نشوید افزودن طراحی سایت حرکت است عناصر صفحه را به جای خود تحریک می کند. لینک تغییر رنگ و دکمه ها رشد می کنند، درخشش می کنند و حرکت به جلو و عقب به عنوان طراحی سایت شما را بیش از آنها را شناور قدرت پویایی بر خلاف کار طراحان گرافیک، طرح های شما ثابت نیستند آنها پویایی هستند، شکل گرفته از نحوه استفاده افراد با آنها است این طراحی سایت را از هم جدا می کند. 


پنجشنبه 19 اردیبهشت 1398 - 10:25
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :