زمان جاری : دوشنبه 23 تیر 1399 - 10:33 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 38
نویسنده پیام
azadehsadeghi
آفلاین


ارسال‌ها : 137
عضويت: 15 /8 /1397
سیمکارت من: سیمکارتم!
وب من : http://www.limotorsh.com
تفاوت میان زیر شاخه و زیر دامنه در طراحی سایت
قبل ار آنکه به منافع و مضرات زیر شاخه و زیر دامنه در سئو طراحی سایت بپردازیم بهتر است که تفاوت آنها را مشخص کنیم . زیر دامنه یک طراحی سایت چیزی شبیه به آدرس زیر است همانطور که زیر دامنه قبل از نام دامنه اصلی در آدرس طراحی سایت درج می شود به این ترتیب گوگل وکاربران به این نتیجه خواهند رسید که محتوای زیر دامنه از محتوای اصلی طراحی سایت شما کاملا مجزا است. در طراحی سایت تجاری اولا بلاگ طراحی سایت را در یک زیر دامنه طراحی می کنندتا از بقیه طراحی سایت مجزا شود طراحی سایت هایی که دارای فروم هستند نیز آدرس فروم خود را در یک زیر دامنه قرار می دهند تا از بقیه طراحی سایت مجزا باشد.


معمولا زیر شاخه ها برخلاف زیر دامنه طراحی سایت درج می شود تفاوت زیر دامنه وزیر شاخه در طراحی سایت به ساختار آنها محدود نمی شود .تفاوت اصلی آنها در نوع محتوایی است که درون آنها قرار داده می شود .یک قانون مشخص برای آنکه چه زمانی از زیر دامنه و جه زمانی از زیر شاخه استفاده کنید وجود ندارد . اما به طور کلی اگر محتوای شما برای یک طراحی سایت مستقل مناسب تر است شما باید از زیر دامنه استفاده کنید . 

سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 13:06
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :