زمان جاری : شنبه 04 بهمن 1399 - 5:59 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 32
نویسنده پیام
azadehsadeghi
آفلاین


ارسال‌ها : 137
عضويت: 15 /8 /1397
سیمکارت من: سیمکارتم!
وب من : http://www.limotorsh.com
اهمیت محتوای سبز در طراحی سایت
محتوای همیشه سبز در طراحی سایت به محتوایی گفته می شود که همچنان بدست آوردن ترافیک جستجو و خواننده مطلب توسط آن تا مدت ها پس از انتشار آن ادامه داشته باشد در این مقاله به چند ویژگی محتوای همیشه سبز در طراحی سایت اشاره می کنیم که اغلب نادیده گرفته می شوند اما هنوز برای یک استراتژی بازاریابی محتوای موفق ضروری است. محتوای مورد نظر همان اندازه که برای خوانندگان است برای ترافیک جستجو نیز می باشد بزرگترین تصور غلط در طراحی سایت در مورد محتوای همیشه سبز این است. 
این محتوا فقط برای خوانندگان است و مخالف موتورهای جستجو می باشند این موضوع به این دلیل است که اکثر مقالات سئو طراحی سایت را برای کاربرانتان ایجاد کنید و نه برای موتور جستجو برای محتوای همیشه سبز در طراحی سایت این موضوع باید بر عکس در نظر گرفته شود محتوای همیشه سبز نمی تواند همیشه سبز باقی بماند مگر اینکه موتور جستجو آن را ایندکس کرده باشند و در نتایج جستجو ها باز گرداننده شوند .


محتوای همیشه سبز به ارتباطی که محتوا برقرار می کند بستگی دارد کل ایده در محتوای سبز درطراحی سایت به ارتباط برقرار کردن می باشد و رابطه برقرار کردن در طراحی سایت با یک چیز ناپایدار برای اینکه یک مقاله قدیمی ممکن است به یک جستجوگر تاریخی مرتبط باشد اما به شخصی که به دنبال اطلاعات به روز می باشد بی ارتباط باشد آیا می توانید صفحه ای را در طراحی سایت ایجاد کنید که با هر دو نوع جستجو گر ارتباط داشته باشند. 


شنبه 04 خرداد 1398 - 13:41
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :