زمان جاری : جمعه 31 فروردین 1403 - 3:10 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 141
نویسنده پیام
minaaa3576
آفلاین


ارسال‌ها : 5
عضويت: 26 /3 /1398
تور ارزان آژانس آریانهاد
تور کشتی کروز یونان

تجریه یک سفر رویایی، 
تور کشتی کروز یونان تابستان 98 آریانهاد می باشد که نهایت استفاده از زمان، کشف جواهرهای پنهان یونان، بازدید از زیباترین جزایر دنیا و استفاده رایگان از امکانات یک هتل مجلل شناور در آب، آن هم ، فقط و فقط با تور کشتی کروز یونان بدون ویزا امکان پذیر است. آژانس آریانهاد از سال 1394 تور کشتی کروز یونان را به صورت انحصاری اجرا نموده است .
شما میتوانید بابت خرید تور کشتی کروز یونان آریانهاد به سایت این شرکت توریستی وارد و بابت خرید این توردر قسمت تور کشتی کروز یونان تابستان 98 و بخش خرید تور کشتی کروز یونان وارد شوید و بعد از بررسی ، در صورت تمایل با شرکت توریستی آریانهاد بخش تور قبرس آریانهاد ارتباط برقرار کرده و تورکشتی کروز یونان مد نظر خود را خریداری کنید .
حرکت تور کشتی کروز یونان از بندر کوش آداسی، هر هفته یک شنبه ها می باشد به همین جهت تور کشتی کروز یونان از تهران
Wyndhan Grand 5*هر هفته شنبه ها با پرواز به شهر ازمیر ترکیه آغاز و پس از 1 شب اقامت در هتل
ازمیر، برای سوار شدن و شرکت در تور کشتی کروز یونان به کوش آداسی ترانسفر خواهید شد. فاصله ازمیر تا بندر کوش آداسی 45 کیلومتر است. و در کمتر از 1 ساعت از هتل محل اقامت خود به بندر کشتی کروز خواهید رسید. در طول 7 شب اقامت در تور کشتی کروز یونان، از جزایر سانتورینی، میکونوس، کرت، میلوس و همینطور شهر آتن پایتخت یونان بازدید خواهیم کرد.
قیمت تور کشتی کروز یونان بستگی به تاریخ سفر شما و انتخاب نوع کابین و پرواز تهران تا ازمیر شما دارد .
تور کشتی کروز یونان تابستان هم که بهترین فصل سفر می باشد توسط شرکت توریستی آریا نهاد اجرا می شود و همینطور تور کشتی کروز یونان نوروز هم که بهترین زمان مسافرت بدلیل تعطیلات می باشد نیز اجرا می شود .
پیشنهاد شرکت تورستی آریا نهاد به شما خرید تور کشتی کروز یونان تابستان از روی سایت این شرکت توریستی که از سال 94 مجری انحصاری این تور است می باشد


تور ارمنستان 
تور ارمنستان آریانهاد را میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا با وارد شدن به سایت این شرکت بررسی و در نهایت خریداری کنید و از سفرتان نهایت لذت راببرید .
اگر قصد سفر به کشور ارمنستان را دارید بهترین زمان خرید تور ارمنستان بهار و تابستان است .
البته منظور این نیست که فصل های دیگر نباید تور ارمنستان را خریداری کرد اما بهترین زمان خرید تور ارمنستان در شش ماه اول سال از نظر آب و هوایی می باشد .
تور ارمنستان هم به صورت انفرادی و هم به صورت گروهی برگزار می شود .
در هنگام خرید تور ارمنستان شما از خدماتی مانند : بلیت رفت و برگشت ، اقامت در هتل به تعداد شبهای مد نظر ، ترانسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی ، راهنمای تور و گشت های مشخص شده استفاده می کنید .
تور ارمنستان به دوگروه تقسیم می شود :
تور ارمنستان گروهی : برای تاریخ مشخص تعداد صندلی پرواز خریداری می شود و بنا بر این تعداد صندلی ، گروهی را ثبت نام و برنامه سفر آنان را تنظیم میکنند .
تور ارمنستان انفرادی : از آژانس های مسافرتی مختلف ، تورارمنستان را خریداری می کنند و تمامی مسافرین با یک پرواز مشخص به مقصد ارمنستان پرواز می کنند .
خرید تور ارمنستان هوایی یکی از راحت ترین روش های سفر به ارمنستان می باشد ، یعنی شما طی 1 ساعت پرواز در فرودگاه ایروان پایتخت این کشور وارد کشور ارمنستان می شوید .
اگر شما به دنبال تور ارمنستان ارزان هستید طبق تاریخ مورد نظر با شرکتهای توریستی معتبر مانند آریا نهاد بررسی کنید .
کادر حرفه ای این شرکت میتوانند شما را بابت خرید تور ارمنستان ارزان به شما کمک کنند تا از نظر هزینه به مناسب ترین شکل به این مقصد سفر کنید .
حتما کلمه لحظه آخری به گوشتان خورده ، تور ارمنستان لحظه آخری به این معناست که شرکت توریستی قصد فروش تور خود را با کمترین هزینه دارد .
تور ارمنستان لحظه آخری به توری گفته میشود که فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور بین 1 تا 2 روز و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت ، سهمیه رزروآن توسط شرکت های توریستی، بین 10% تا 50% پایین تر از قیمت واقعی خود به مسافرین عرضه می شود
به عنوان مثال اگر هزینه تور ارمنستان سه شب و چهار روز 2 میلیون تومان است ، تور ارمنستان لحظه آخری 1.200.000 تومان شده است .
تاریخ سفر در تور ارمنستان لحظه آخری را شما تعیین نمی کنید شرکت توریستی به شما این آفر را از نظر هزینه ، تاریخ سفر ، هتل و نوع ایرلاین می دهد .
اگر قصد خرید تور ارمنستان تابستان را دارید بهتر است از همین حالا اقدام کنید .
همانطور که پیش تر توضیح داده شد بهترین فصل سفر بهار و تابستان می باشد و اگر شما هم عاشق سفر در فصل تابستان هستید حتما تور ارمنستان تابستان را از دست ندهید هنوز هم فرصت باقیست تا بتوانید هتل دلخواه خود را رزرو و به تعداد شب های مد نظر در این کشور اقامت داشته باشید .
تور استانبول :
تور استانبول آریانهاد را میتوانید از طریق سایت آریانهاد بررسی و در صورت تمایل خرید تور استانبول آریانهاد با این شرکت تماس گرفته و با تیم مجرب فروش این شرکت توریستی بررسی لازم را انجام داده و درصورت تایید خرید خود را انجام دهید .
بهترین زمان خرید تور استانبول فصل بهار ، تابستان و اولین ماه پاییز می باشد .
البته شما میتوانید در فصل زمستان هم به این شهر زیبا سفر و تور استانبول را خریداری کنید .
زمانی که شما قصد خرید تور استانبول را دارید از امکاناتی مانند بلیط رفت و برگشت ، اقامت در هتل ، ترانسفر رفت و برگشت ، بیمه مسافرتی ، راهنمای تور و گشت های مشخص شده استفاده می کنید .
تور استانبول به صورت گروهی و انفرادی انجام می شود .
تور استانبول گروهی : برای تاریخ مشخص تعداد صندلی پرواز خریداری می شود و بنا بر این تعداد صندلی ، گروهی را ثبت نام کرده و برنامه سفر آنان را تنظیم میکنند .
تور استانبول انفرادی : اغلب از آژانس های مسافرتی مختلف ، تور استانبول را خریداری می کنند و تمامی مسافرین با یک پرواز تعیین شده به مقصد استانبول پرواز می کنند .
خرید تور استانبول هوایی یکی از راحت ترین روش های سفر به استانبول می باشد، که شما طی 2 ساعت و سی و پنج دقیقه پرواز در فرودگاه استانبول پیاده و وارد کشور ترکیه می شوید .
شما با استفاده از تور استانبول هوایی مسافتی نزدیک به دو ساعت و سی و پنج دقیقه تا سه ساعت و پنج دقیقه مسیر هوایی را طی می کنید .
اگر شما به دنبال تور استانبول ارزان هستید طبق تاریخ مورد نظر با شرکتهای توریستی معتبر مانند آریانهاد بررسی کنید .
کادر حرفه ای این شرکت میتوانند شما را بابت خرید تور استانبول ارزان به شما کمک کنند تا از نظر هزینه به مناسب ترین شکل به این مقصد سفر کنید
حتما کلمه لحظه آخری به گوشتان خورده ، تور استانبول لحظه آخری به این معناست که شرکت توریستی قصد فروش تور خود را با کمترین هزینه را دارد .
تور استانبول لحظه آخری به توری گفته میشود که فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور بین 1 تا 2 روز است و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت ، سهمیه رزرو شده توسط شرکت های توریستی، بین 10% تا 50% پایین تر از قیمت واقعی خود به مسافرین عرضه می شود .
به عنوان مثال اگر هزینه تور استانبول سه شب و چهار روز 2 میلیون تومان است ، تور استانبول لحظه آخری 1.200.000 تومان شده است .
تاریخ سفر در تور استانبول لحظه آخری را شما تعیین نمی کنید شرکت توریستی به شما این آفر را از نظر هزینه ، تاریخ سفر ، هتل و نوع ایرلاین می دهد .
اگر قصد خرید تور استانبول تابستان را دارید بهتر است از همین حالا اقدام کنید .
همانطور که پیش تر توضیح داده شد بهترین فصل سفر بهار و تابستان می باشد و اگر شما هم عاشق سفر در فصل تابستان هستید حتما تور استانبول تابستان را از دست ندهید هنوز هم فرصت باقیست تا بتوانید هتل دلخواه خود را رزرو و به تعداد شب های مد نظر در این شهر اقامت داشته باشید .


تور قبرس:
شما میتوانید بابت خرید تور قبرس آریانهاد به سایت این شرکت توریستی وارد و بابت خرید تورقبرس و قسمت های دیگر آن مانند تور قبرس اروپایی نوروز، تور قبرس اروپایی تابستان و بخش خرید تور قبرس شمالی نوروز، بخش خرید تور قبرس شمالی تابستان را بررسی کنید و در صورت تمایل با شرکت توریستی آریانهاد بخش تور قبرس آریانهاد ارتباط برقرار کرده و تور مد نظر خود را خریداری کنید .
برای خرید تور قبرس بهتر است بدانید که قبرس به دوبخش شمالی و جنوبی و پایتخت آن نیز به همین شکل تقسیم شده است
برای سفر و خرید تور قبرس شمالی نیاز به ویزا نیست و برای سفر خرید تور قبرس اروپایی نیاز به ویزای شنگن دارید .
قبل از خرید تور قبرس بهتر است بدانید که دولت سراسقف ماکاریوس، در سال 1974 رئیس*جمهور وقت قبرس، در کودتایی به تحریک حکومت نظامیان یونان سرنگون و ترکیه با استناد به موقعیت خود به عنوان یکی از تضمین کنندگان حق حاکمیت قبرس، واحدهای ارتش خود را در شمال این سرزمین مستقر کرد که عملاً باعث تقسیم این جزیره شد .
بهترین زمان خرید تور قبرس تمام سال می باشد وشما با خرید تور قبرس هیچ وقت سال سرما و یخبندان را نمی بینید و حس نمی کنید .
و قبل از خرید تور قبرس بهتر است بدانید که گرم ترین دمای این منطقه در تیر ماه حدودا 40درجه سانتی گراد و بهترین دمای هوا در ماه دی که دمای هوا حدود 10 درجه سانتی گراد می باشد
البته شما میتوانید تور قبرس چه تور قبرس شمالی تابستان 98 و یا تور قبرس اروپایی تابستان 98 را خریداری کرده و نهایت لذت را ببرید .
زمانی که شما قصد خرید تور قبرس را دارید از امکاناتی مانند بلیط رفت و برگشت ، اقامت در هتل ، ترانسفر رفت و برگشت ، بیمه مسافرتی ، راهنمای تور و گشت های مشخص شده استفاده می کنید و اگر قصد خرید تور قبر اروپایی را دارید باید اقدام به اخذ ویزا کنید . .
تور قبرس به صورت گروهی و انفرادی انجام می شود .
تور قبرس گروهی : برای تاریخ مشخص تعداد صندلی پرواز خریداری می شود و بنا بر این تعداد صندلی ، گروهی را ثبت نام کرده و برنامه سفر آنان را تنظیم میکنند .
تور قبرس انفرادی : اغلب از آژانس های مسافرتی مختلف ، تور استانبول را خریداری می کنند و تمامی مسافرین با یک پرواز تعیین شده به مقصد قبرس پرواز می کنند .
خرید تور قبرس هوایی یکی از راحت ترین روش های سفر می باشد، که شما طی سه ساعت و سی و پنج دقیقه پرواز در فرودگاه پیاده و وارد کشور قبرس می شوید .
حال بستگی به شما دارید که تور قبرس اروپایی خریداری کردید و یا تور قبرس شمالی را خریداری کردید .
اگر تور قبرس اروپایی خریداری کرده باشید شما وارد فرودگاه بین المللی لارناکا و اگر تور قبرس شمالی را خریداری کرده باشید وارد فرودگاه بین المللی ارجان می شوید.
اگر تور قبرس هوایی با پرواز های چارتر انجام شود نزدیک به دوساعت و پنجاه تا سه ساعت و سی دقیقه طول پروازشما می باشد و اگر تور قبرس هوایی با پرواز غیر چارتر انجام شود و شما مستقیما به ارجان سفر نکنید و تور قبرس هوایی شما از تهران به شهر هایی مانند استانبول و یا آنکارا و دیگر مناطق با توقف چند ساعته انجام شود ، طول مسیر این سفر از پنج ساعت به بالا می باشد .
اگر شما به دنبال تور قبرس ارزان هستید طبق تاریخ مورد نظر با شرکتهای توریستی معتبر مانند آریا نهاد بررسی کنید .
کادر حرفه ای این شرکت میتوانند شما را بابت خرید تور قبرس ارزان به شما کمک کنند تا از نظر هزینه به مناسب ترین شکل به این مقصد سفر کنید .
حتما کلمه لحظه آخری به گوشتان خورده ، تور قبرس لحظه آخری به این معناست که شرکت توریستی قصد فروش تور خود را با کمترین هزینه را دارد .
تور قبرس لحظه آخری به توری گفته میشود که فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور بین 1 تا 2 روز است و به دلیل عدم تکمیل ظرفیت ، سهمیه رزرو شده توسط شرکت های توریستی، تور قبرس بین 10% تا 50% پایین تر از قیمت واقعی خود به مسافرین عرضه می شود .
تاریخ سفر در تور قبرس لحظه آخری را شما تعیین نمی کنید شرکت توریستی به شما این آفر را از نظر هزینه ، تاریخ سفر ، هتل و نوع ایرلاین می دهد
اگر قصد خرید تور قبرس تابستان 98 را دارید بهتر است از همین حالا اقدام کنید
اگر شما هم عاشق سفر در فصل تابستان هستید حتما تور قبرس تابستان 98 را از دست ندهید هنوز هم فرصت باقیست تا بتوانید هتل دلخواه خود را رزرو و به تعداد شب های مد نظر در این شهر اقامت داشته باشید .
برای سفردر فصل بهار به شما خرید تور قبرس اروپایی نوروز و تور قبرس شمالی نوروز را پیشنهاد می کنیم .

دوشنبه 07 مرداد 1398 - 11:22
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :