زمان جاری : شنبه 15 آذر 1399 - 9:33 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 62
نویسنده پیام
tandisnik
آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضويت: 22 /7 /1398
سئو وب سایت چیست؟
سئو وب سایت چیست و چه فایده ای دارد ؟ آیا همه افرادی که دارای سایت هستند باید سئو وب سایت را انجام دهند؟ روش های انجام سئو وب سایت کدام است؟ در این مقاله قصد داریم تا توضیح دهیم که هدف از سئو سایت چیست دارای چند بخش است و انجام دادن آن چه نتایجی را در بر خواهد داشت. آموزش سئو سایت چیست؟
هدف سئو وب سایت


محتوایی که شما در سایت خود منتشر میکنید باید مطابق با نیاز کاربرانتان باشد. شما باید بدانید که افراد از سایت شما چه انتظاراتی دارند تا بتوانید طبق خواسته و سلیقه آنان سایت خود را راه اندازی کنید. گاهی سایتها مطالبی که منتشر میکنند نمیتواند نیاز کاربران را برآورده کند در نتیجه بازدید کمی دارند و نمیتوانند فروش خوبی هم داشته باشند.
در حقیقت هدف از سئو افزایش بازدید از سایت و در نهایت افزایش فروش است. با نگاهی بر سایت رقبا میتوانید دریابید که چه مواردی بیشتر مورد پسند کاربران است.


سئو وب سایت بر دو بخش است:
• سئو داخلی
• سئو خارجی


سئو داخلی


مجموعه اقداماتی است که درون سایت انجام میدهید تا ربات های گوگل بتوانند سایت را به بهترین شکل به کاربرا نمایش دهند. سئو داخلی شامل رعایت کردن موارد زیر است:


رعایت درست متا تگ ها


برای عناوینی که شامل کلمات کلیدی هستند باید از تگ های H1 تا H6 استفغده کنید با اینکار به ربات ها نشان میدهید که این عناوین مهم هستند. برای عناوین دیگر از H های کوچکتر استفاده میشود.


بهینه بودن تصاویر
بهینه سازی تصاویر به معنای این است که اندازه و حجم تصاویر باید استاندارد باشد برای آگاهی از میزان استاندارد بودن تصاویر میتوانید از طریق GTmetrix متوجه این موضوع شوید. این برنامه به شما تصاویری که استاندارد نیستند را نشان میدهد .


کامل بودن محتوا (حداقل ۲۰۰۰ کلمه)
محتوایی که در سایت خود منتشر میکنید باید حداقل ۲۰۰۰ کلمه باشد تا مورد قبول سئو واقع شود البته کیفیت محتوا و میزان زمانی که کاربران برای حضور در سایت شما میگذارند نیز مهم است


درست بودن لینک های داخلی
لینک های داخلی که استفاده میکنید همه در سئو سایت اثر گذار است. اینکه مقالات داخلی به درستی به یکدیگر لینک داده شوند.


سئو خارجی


سئو خارجی بعد از سئو داخلی یعنی مواردی که تحت تاثیر عوامل بیرونی بر سایت شما تاثیر گذاشته و باعث بهبود رتبه سایت در گوگل میگردد


گرفتن بک لینک های مناسب
بک لینک به معنا لینک های برگشتی از دیگر سایت ها به سایت شما است تا از این طریق بتوانید رتبه سایت را افزایش دهید. بک لینک ها به دو صورت فالو و نوفالو هستند. بک لینک فالو یعنی ربات ها لینک ها را دنبال میکنند و در سایت اثر میدهند. بک لینک نو فالو همانطور که از اسمش پیداست این اجازه را به ربات ها برای دنبال کردن نمیدهد.


ارسال رپورتاژ
رپورتاژ به معنی آگهی سایت شما در سایت های خبری و معتبر است تا بتوانید بازدیدکنندگان بیشتری جذب کنید که البته برای ارسال رپورتاژ باید هزینه پرداخت کنید.


تبلیغ در گوگل
برای این کار از سرویس تبلیغ در گوگل یا به عبارتی گوگل ادوردز “Google Ads” استفاده میشود. به ازای هر کلیک که روی تبلیغات شما میشود گوگل مبلغی دریافت میکند. گوگل بابت نشان دادن تبلیغات در رده اول از شما پول نمیگیرد. اما اگر کسی کلیک کند و وارد سایت شما شود هزینه ای دریافت میکند.


سئو داخلی و سئو خارجی بدون یکدیگر معنا ندارند. اگر میخواهید سئو خوبی داشته باشد باید اول از سئو داخلی خود اطمینان کامل داشته باشید و سپس بر روی سئو خارجی کار کنید. اگ یکی از این دو مورد استانداردهای لازم را رعایت نکرده باشد شما نمیتوانید رتبه خوبی در گوگل داشته باشید.


 


سئو وب سایت چیست؟
سئو وب سایت به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوی گوگل است تا این موتورها بتوانند سایت را به نحو عالی برای کاربران نمایش دهند. سئو وب سایت به افردی که دارای شرکت های بزرگ و معتبر هستند و به طبع دارای سایت میباشند لازم است زیرا میتوانند محصولات و خدمات خود را به صورت یک جا و گسترده و در صفحه اول گوگل به افراد نشان دهند. هنگام سئو وب سایت این سوال پیش می آید که برای سئو سایت باید این کار را به چه شخصی و یا چه شرکتی سپرد تا بتواند نتیجه مطلوبی را برای ما به ارمغان بیاورد.
در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که آموزش، اهمیت، روش و قیمت سئو وب سایت چگونه است و اینکه آیا هر کسی میتواند به صورت رایگان این کار را انجام دهد یا نه.


آموزش سئو وب سایت
برای سئو وب سایت شما اول باید بدانید چه نوع سایتی را میخواهید سئو کنید و چه کلمه کلیدی برای آن مناسب است. اهمیت انتخاب کلمه کلیدی مناسب به قدری بالا است که میتواند در نشان دادن سایت شما به کاربران و میزان جستجوی سایتتان موثر باشد.
شما میتوانید از طریق برنامه کیورد پلنر کلمات کلیدی که مدنظر دارید را سرچ کنید و میزان رقابت در بین کلمات انتخابی را مشاهده کنید و میتوانید بهتر تصمیم را بگیرید که این کلمه مناسب است یا خیر. کلماتی مناسب هستند که دارای سرچ بالا و رقابت کمی باشند.
بعد از اینکه از طریق کیورد پلنر کلمه کلیدی خود را انتخاب کردید باید سایت را بر اساس استاندارهایی که مورد تایید گوگل است بهینه کنید. برخی از استانداردهای گوگل برای سئو سایت را میتوان در موارد زیر دسته بندی کرد:
• سرعت سایت
• ریسپانسیو بودن سایت
• کپی نبودن مطالب سایت
• گرفتن بک لینک با کیفیت
• انتخاب عنوان مناسب
توضیحات متا مناسب
امنیت سایت


سرعت سایت
سرعت سایت میتواند در ماندگاری کاربران در سایت شما تاثیر زیادی داشته باشد هر چقدر سرعت لود یک سایت بیشتر باشد، میتواند کاربران را بیتشر ترغیب به جستجو در سایت شما بکند در غیر اینصورت افراد از سایت شما خارج شده و ممکن است دیگر به آن باز نگردند.
برای تست سرعت سایت میتوانید از برنامه GTmetrix استفاده کنید و سرعت لود سایت و موارد که برسرعت سایت تاثیر منفی میگذارد را مشاهده کنید و آن ها را برطرف کنید.


ریسپانسیو بودن سایت
سایت ریسپا نسیو سایتی است که بتواند در هر دستگهی مانند لپ تاپ، تبلت، تلفن های همراه مطابق با آن صفحه نمایشگر نشان داده شود. این ویژگی در سئو وب سایت بسیار مهم است تمامی افردی که طراح سایت هستند به این موضوع اهمیت میدهند.


کپی نبودن مطالب سایت
گوگل و سئو به شدت با کپی بودن مطالب مخالف است و یک امتیاز منفی برای هر سایتی به حساب می آید. بنابراین بهتر است از کپی کردن مطالب سایت های دیگر خودداری کنید و خودتان تولید محتوای سایت را بر عهده بگیرید و یا به افرادی که در تولید محتوا تخصص دارند این کار را بسپارید.


گرفتن بک لینک با کیفیت
بک لینک بدون سئو داخلی نمیتواند در سئو وب سایت تاثیر بگذارد. در واقع اگر سئو داخلی خوبی نداشته باشید بک لینک نمیتواند خیلی موثر واقع شود. اما بهتر است برای گرفتن بک لینک بهتر است از سایت هایی بک لینک بگیرید که دارای اتوریتی بالایی هستند تا بتوانید به سرعت رتبه سایت خود را افزایش دهید. پس بک لینک با کیفیت با سئو داخلی خوب میتواند برای سایت عالی باشد. اگر بک لینک رایگان و یا بک لینک دائمی بتوانید بگیرید بهتر است.


انتخاب عنوان مناسب
عنوان مناسب و تحریک کننده میتواند افراد را به کلیک سایت تشویق کند. هر چقدر عنوانی که برای سایت و یا مقالات خود انتخاب میکنید جذاب باشد میزان ترافیک سایت نیز بیشتر خواهد شد.


توضیحات متا مناسب
توضیحات متا در واقع توضیح کوچکی است از محتوای سایت و قبل از اینکه کاربر سایتی را باز کند با خواندن توضیحات متا تصمیم میگیرد که کدام یک از سایت ها به دهدفی که در ذهن دارد نزدیک تر است.


امنیت سایت
امنیت سایت همیشه باید مورد توجه قرار بگیرد . اگر سایت شما امنیت کافی نداشته باشد و یا اطلاعات کاربرانی که در سیات شما ثبت نام کرده اند به راحتی فاش شود هم به اعتبار شما آسیب میرساند و هم باعث بی اعتمادی کاربران به سایت شما میگردد و هم نتیجه منفی در سئو سایت خواهد گذاشت.


اهمیت سئو وب سایت
 


اهمیت سئو وب سایت در جایی مشخص میشود که با سئو کردن سایت متوجه افزایش درآمد سایت خود میشوید. رقبایتان که در صفحه اول گوگل هستند دارای بازدید بیشتر و فروش بیشتری هستند.
اگر شما بتوانید سایت خود را سئوکنید و در صفحه اول نتایج گوگل اول باشید مطمئنا فروش شما نیز به میزان قابل توجهی زیاد میشود. زیرا کاربران تنها صفحه اول گوگل را برای رسیدن به هدف خود جستجو میکنند و از دیگر صفحات به ندرت بازدید میکنند. اگر شما در صفحه پنجم باشید و نتوانید از طریق سایت خود درآندی کسب کنید، با حضور در صفحه اول گوگل درآمدتان چندین برابر افزایش میابد.


سئو وب سایت رایگان
شما میتوانید سئو وب سایت خود رابه شرکت های معتبر بسپارید و یا خود بر روی سئو کار کنید که احتیاج به آموزش در این زمینه خواهید داشت. سئو، کاری زمان بر و طولانی است و اگر تخصص کافی در این زمینه را نداشته باشید میتوانید به رتبه سایت خود آسیب برسانید و حتی با نداشتن دانش کافی میتوانید باعث ایندکس نشدن سایت در گوگل شوید. به طور کلی سئو باید مرحله به مرحله انجام بگیرد و انجام ندان حتی بخشی از آن میتواند باعث عقب افتادن رتبه سایت شود.


قیمت سئو سایت
قیمت سئو سایت متفاوت است. زمانی که شما به شرکتی سفارش سئو میدهید آن شرکت موظف است با یک برآورد نسبی و میزان زمانی که برای سئو کردن سایت شما میگذارد هم مدت زمان حدودی و هم قیمت را برای شما تعیین کند.
البته برای کاهش هزینه میتوانید با آموزش سئو سایت خودتان سایت را سئو کنید اما به به یاد داشته بشید به دلیل تخصصی بودن این کار باید به تمامی قسمت های آن اشراف داشته باشید و به طور مستمر آن را انجام دهید. پس اگر فکر میکنید وقت زیادی برای انجام دادن آن ندارید و میخواهید هرچه سریع تر به نتیجه برسید بهتر است آن را به یک سئو کار و یا شرکت مربوطه بسپارید.
دوشنبه 22 مهر 1398 - 14:22
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
siavash82ir
آفلاینارسال‌ها : 3
عضويت: 7 /7 /1397

پاسخ : 1 RE سئو وب سایت چیست؟
امنیت سایت همیشه باید مورد توجه قرار بگیرد . اگر سایت شما امنیت کافی
نداشته باشد و یا اطلاعات کاربرانی که در سیات شما ثبت نام کرده اند به
راحتی فاش شود هم به اعتبار شما آسیب میرساند و هم باعث بی اعتمادی کاربران
به سایت شما میگردد و هم نتیجه منفی در سئو سایت خواهد گذاشت.

لوازم یدکی رنو
لوازم یدکی مگان

بلیط هواپیما تبلیغات کلیکی گوگل   طراحی سایت هفت تیر طراحی سایت انقلاب طراحی سایت امیرآباد طراحی سایت بازار طراحی سایت امانیه

طراحی سایت نیاوران  طراحی سایت مدرسه
طراحی سایت هتل
طراحی سایت رستوران
طراحی سایت املاک
طراحی سایت دانشگاه   طراحی سایت ولنجک طراحی سایت سعادت آباد طراحی سایت قیطریه
 
    طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت شرکتی   میزبانی وب
هاست لینوکس   طراحی سایت الهیه طراحی سایت میرداماد طراحی سایت اقدسیه طراحی سایت فرمانیه

ثبت دامنه

طراحی سایت طراحی سایت آژانس مسافرتی

سئوی سایت

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت پزشکی   طراحی سایت احتشامیه طراحی سایت آزادی   طراحی لوگو
بازاریابی شبکه های اجتماعی
طراحی سایت کارخانه
طراحی پورتال سازمانی طراحی سایت ایرانشهر طراحی سایت جمالزاده  لوازم یدکی ال90
 طراحی سایت قلهک طراحی سایت محمودیه  طراحی سایت دروس طراحی سایت نخجوان طراحی سایت امامزاده قاسم

طراحی سایت ارزان  
طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت سازمانی
طراحی سایت کلینیک
طراحی سایت آموزشگاه

هزینه طراحی سایت

 
شنبه 04 آبان 1398 - 17:49
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :