زمان جاری : جمعه 15 اسفند 1399 - 10:46 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 4
نویسنده پیام
armkade
آفلاین


ارسال‌ها : 8
عضويت: 18 /9 /1399
انواع چاپ لوگو بر روي سررسيد
يكي از عوامل مهم در انتخاب يك سررسيد زيبايي ظاهري آن است، اينكه در چه قطعي سررسيد كار شده باشد، جنس جلد سررسيد ،رنگ بندي جلد، نوع صحافي و چاپ لوگوي روي جلد. از ديد خريداران سالنامه اينكه سررسيد داراي لوگوي اختصاصي باشد بسيار حائز اهميت است و تاثير بسيار زياد اين مورد در تبليغات و اثر ذهني مثبتي كه روي گيرنده سررسيد خواهد گذاشت بر هيچ كس پوشيده نيست. در اين مقاله سعي داريم انواع روش هاي چاپ لوگو بر روي سررسيد و جزييات كامل آن را در اختيار شما قرار دهيم تا در انتخاب بهترين روش شما را كمك كنيم. در پايان اين مقاله انتظار مي رود شما به جزييات و نحوه اجرا شدن اين كار كاملا تسلط داشته باشيد اما نكته اي كه در انتخاب روش حك لوگو مهم است اين است كه بدانيد كدام روش هزينه كمتر و نتيجه بهتري را در اختيار شما قرار خواهد داد و محدوديت هاي هر روش را بشناسيد.
پلاك فلزي و حكاكي ليزري
تقريبا روي همه ي سررسيد ها امكان اضافه كردن پلاك وجود دارد اما روال متدوال آن روي سررسيد هاي چرمي از نوع طبيعي و مصنوعي است و مهمترين عاملي كه باعث استفاده از پلاك روي سررسيد مي شود زيبايي و شكيل بودني است كه به ظاهر سررسيد اضافه مي كند. جنس پلاك از استيل است و عموما در سه رنگ طلايي، نقره اي و دودي مورد استفاده قرار مي گيرد اما طيف رنگي زيادي براي پلاك وجود دارد و به تازگي تنوع رنگ و لعاب كاري هاي زيادي براي پلاك به بازار آمده است. براي سايز پلاك محدوديتي وجود ندارد و اين موضوع را عموما توليد كننده مشخص مي كند كه از چه نوع، سايز و رنگ بندي براي پلاك استفاده كند هرچند نبايد از اين سخن اين برداشت را داشت كه مشتري مي تواند هر رنگ و سايزي را از توليد كننده طلب كند. توليد پلاك نيازمند قالب سازي است كه هزينه بالايي دارد و عموما توليد كننده بر حسب نياز محصول خود چند مورد را توليد مي كند و شما مي توانيد از ميان آنها انتخاب كنيد. قاعدتا تغيير رنگ و سايز پلاك با هماهنگي با توليد كننده و البته تغيير قيمت بابت اين تغيير خواهد بود.
پلاك هاي متدوال كه توليد كنندگان اسنفاده مي كنند شامل انواع تخت، برجسته و لب خم مي شود و لوگوي مشتري با ليزر برروي پلاك حكاكي خواهد شد.
محدوديت هاي پلاك و حك روي آن
عموما تعويض سايز پلاك برروي سررسيد براي تيراژ هاي معقول و با هماهنگي توليد كننده امكان پذير است، اين موضوع به اين دليل است كه روال عمومي خط توليد بايد تغيير يابد و بايد ديد توليد كننده به اين موضوع تن خواهد داد يا نه. البته بايد توجه داشت اين كار در برخي موارد هزينه بر هم خواهد بود.
حك ليزري بر روي پلاك فقط برداشتن لايه اي از روي پلاك است و رنگي كه بعد از حكاكي نمايان خواهد شد بستگي به رنگ پايه پلاك دارد پس توقع طرح رنگي با ليزر برروي پلاك نداشته باشيد.
بدليل ابعاد كوچك پلاك اطلاعات كمي قابليت ليزر شدن خواهند داشت.تقريبا در حد يك لوگو و شماره تماس يا ادرس سايتشنبه 02 اسفند 1399 - 17:30
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :