سالنامه


زمان جاری : سه شنبه 04 مهر 1402 - 6:28 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 61
نویسنده پیام
xaliesx
آفلاین


ارسال‌ها : 5
عضويت: 15 /1 /1400
سالنامه
قبل از اینکه زنگ آخر مدرسه به صدا در بیاید ، راهی برای یادآوری سال - یک کتاب سال - به دانش آموزان خود بدهید. این که آیا آنها سالخورده ای به دانشگاه می روند یا دانشجویانی که قصد سفر دارند ، یک سالنامه سال 1400 لحظات مورد علاقه آنها را در ذهن آنها تازه نگه می دارد.
ممکن است دشوار به نظر برسد که بدانید دقیقاً چگونه یک سالنامه را برجسته کنید ، اما این آسان تر از آن است که فکر می کنید. با جلد پررنگ و صفحه آرایی که اصل مدرسه شما را به تصویر می کشد ، باعث می شوید دانش آموزان سالنامه نتوانند آن را کنار بگذارند. اگر می خواهید بیشتر بیاموزید ، لیستی را که ایجاد کردیم برای کمک به شما در طراحی یک سالنامه به یاد ماندنی بخوانید .
1. تیم خود را جمع کنید
طراحی سالنامه فراموش نشدنی با گروهی متشخص از دانش آموزان آغاز می شود. اگر تخیل ، همکاری ، سازماندهی و کارایی داشته باشند به آنها کمک می کند. شما همچنین دانشجویانی می خواهید که بتوانند به بودجه و مهلت مقرر شما پایبند باشند.
ابتدا باید سردبیر را منصوب کنید. شما می توانید داوطلبی را انتخاب کنید که مشتاق پذیرفتن این نقش مهم باشد یا برای رای گیری فراخوان دهید. مهم نیست که چگونه این موقعیت را پر کنید ، این دانش آموز باید یک عضو فصلی از کارمندان سالنامه باشد.
بعد از انتخاب سردبیر ، تمام جایگاه های دیگر را پر کنید. شما به ویراستاران ، نویسندگان و عکاسانی که به بخشهای خاصی از طرح سالنامه اختصاص داده شده اند ، نیاز خواهید داشت.
2. بودجه تعیین کنید
بعد ، بودجه تعیین کرده و برای تیم خود سیستمی برای پیگیری هزینه ها ایجاد کنید. دو مورد عمده ای که می تواند در بودجه شما نقش داشته باشد ، هزینه های عکاسی و هزینه چاپ سالنامه است. برای تخمین هزینه سایر مواد و هزینه های متفرقه ، لیستی از مواردی را که ممکن است بودجه را تحت تأثیر قرار دهند ، طوفان مغزی کنید.
سرانجام ، روشی را برای تأیید و ثبت هزینه های تیم خود تعیین کنید. این به شما کمک می کند تا در ساخت سالنامه خود به بودجه خود پایبند باشید.
3. مهلت ها و یادآوری ها را برنامه ریزی کنید
بعد از اینکه تیم خود را جمع کردید و بودجه ای تعیین کردید ، می خواهید مهلت ها و یادآوری ها را برنامه ریزی کنید. برای تعیین نقاط عطف مورد نیاز برای ساخت سالنامه با تیم خود همکاری کنید. سعی کنید از تاریخی که سالنامه های در دست داشتن را برای توزیع به دانش آموزان نیاز دارید ، به عقب کار کنید. همچنین باید زمان لازم برای چاپ را در نظر بگیرید.
همانطور که از مهلت های قانونی خارج می شوید ، به اعضای تیم خود وظایفی اختصاص دهید تا همه بدانند چه انتظاری از آنها دارد. شما نه تنها باید دانش آموزان را تشویق کنید که در برنامه ریزهای خود مهلت تعیین کنند ، بلکه همچنین یادآوری هایی را برای ادامه مسیر تیم تنظیم کنید. سردبیر را بگنجانید و بهترین روش را برای تنظیم یادآوری برای تیم خود در طول مسیر ، طوفان فکری کنید.
4- طرح کلی مطالب را ایجاد کنید
اکنون می توانید از تقویمی که هنگام تعیین مهلت تعیین کرده اید استفاده کنید تا به شما کمک کند یک طرح کلی محتوا ایجاد کنید. با تیم خود طوفان فکری کنید و تمام دسته های مختلف طراحی سالنامه را که می خواهید بگنجانید لیست کنید. با اصول اولیه شروع کنید ، مانند عکس کلاس و عکس کارمندان. سپس ، با رویدادهای مدرسه ، گردش در باشگاه ها و رویدادهای ورزشی بیشتر آشنا شوید.
بعد ، با تیم خود کار کنید تا ایده های صفحه را برای طرح سالنامه خود شروع کنید. مواردی مانند داوطلبانه ، زندگی در مدرسه یا صفحه سلفی را در نظر بگیرید. و همه صفحات اختصاص داده شده به بزرگداشت سالمندانی که به دانشگاه می روند را فراموش نکنید. برخی از ایده های کلاسیک و سرگرم کننده شامل اجزای بزرگ ، نقل قول های به یاد ماندنی سالنامه و عکس های کودک است.
5. درخواست ارسال عکس
جمع آوری عکس های عالی یک قدم اساسی برای ساخت یک سالنامه احساسی است. از عکسهای ارائه شده از پادشاه و ملکه عروس گرفته تا عکسهای فوری از یک رویداد خدمات اجتماعی ، این عکس ها طراحی صفحه شما را زنده می کنند. جمع آوری تمام این عکس ها نیاز به همکاری دانشجو و کارکنان دارد.
برای جمع آوری عکس برای طرح های سالنامه خود تماس بگیرید . از تیم خود بخواهید لیستی از انواع عکسهایی را که برای پر کردن صفحات مشخص شده در خلاصه مطالب خود نیاز دارید ، تهیه کند. برخی از نمونه ها ممکن است عکسهای فوری از تیم ها ، باشگاه ها یا سفرهای میدانی باشد.
سپس ، ایده های عکاسی از لحظات را برای گرفتن ایده با تیم خود ایده آل کنید. در فراخوان خود برای ارسال عکس ، دانش آموزان را به استفاده از تلفن های هوشمند خود برای ثبت لحظات به یاد ماندنی و هیجان انگیز در طول سال تشویق کنید.
6. الگو یا راهنمای سبک را برای صفحات سالنامه خود ایجاد کنید
ایجاد حس سازگاری در کل طراحی صفحه آرایی مهم است. شما می خواهید سالنامه تمام شده شما منسجم باشد و یک موضوع مشترک داشته باشد و هر صفحه را به هم گره بزند. به همین دلیل ایده خوبی است که یک الگو یا راهنمای سبک برای صفحات سالنامه خود ایجاد کنید .
با برجسته کردن دستورالعمل های خلاقانه شروع کنید تا پارامترهای تیم شما در داخل کار کنند. همچنین می توانید برای هر صفحه با تیم خود اهداف تعیین کنید. برای کمک به ایجاد و اجرای این الگوها و راهنماها به سردبیر خود اعتماد کنید.
7. صفحات سالنامه خود را طراحی کنید
در حال حاضر ، قسمت سرگرم کننده می آید. سرانجام وقت آن است که صفحات سالنامه خود را طراحی کنید! این یکی از هیجان انگیزترین و مهمترین مراحل ساختن یک سالنامه است که بی انتها و خاص است.
می توانید ابتدا با کمک اعضای تیم خود به افزودن محتوا و عکسها به صفحات خود کمک کنید. با رعایت برنامه مهلت ها ، طرح کلی مطالب و الگوها یا راهنماهای سبک ، مطمئن شوید که تیم شما در مسیر خود قرار دارد. سرانجام ، سردبیر خود را تشویق کنید تا در طول این مراحل با اعضای تیم همکاری کند.
8. جلد خود را طراحی کنید
پوشش سالنامه مجموعه موسیقی را برای این کتاب زیبا از خاطرات شما ایجاد کرده اید. برای ایجاد ایده هایی برای طراحی جلد ، با طوفان فکری با تیم خود شروع کنید. می توانید با چیزی تمیز و ساده - با استفاده از طلسم مدرسه یا رنگ های مدرسه - بروید ، یا می توانید چیزهای دقیق تری ایجاد کنید.
این یک فرصت عالی دیگر برای درگیر کردن بقیه اعضای دانشجو و کارکنان است. برای تشویق دانشجویان هنری به مشارکت می توانید فراخوانی را برای ارسال جلد ارسال کنید. همچنین می توانید آن را به دو یا سه انتخاب محدود کنید. سپس ، کل گروه دانشجویی یا فقط کلاس ارشد را در مورد طرح جلد رأی دهید.
هر کاری انجام می دهید ، خلاق باشید و از آن لذت ببرید!
9. ویرایش کنید
این لحظه بزرگ سردبیران و از همه مهمتر سردبیر شما است. هنگام بررسی طراحی طرح صفحه ، به ویراستاران تیم خود کمک و تشویق کنید. به آنها توصیه کنید که روی قابلیت خواندن ، دستور زبان و هجی تمرکز کنند.
ویراستاران همچنین باید هر عکس را از نظر کیفیت و محصول بررسی کنند. پس از فرآیند ویرایش ، سرانجام سالنامه شما با دقت تنظیم شده زنده می شود.
10. آن را به چاپ ارسال کنید
بالاخره روز بزرگ فرا رسید. اکنون وقت آن رسیده است که شاهکار خود را برای چاپ بفرستید! به تیم خود بخاطر تمام تلاش و زحماتی که کشیده است تبریک بگویید. حتی ممکن است بخواهید برای جشن یک مهمانی تیمی ترتیب دهید.
همانطور که منتظر تحویل سالنامه های خود هستید ، دانشجویان و کارکنان را هیجان زده کنید. جلسه نهایی طوفان فکری را با تیم خود ترتیب دهید تا درباره تبلیغ و توزیع سالنامه بحث کنید.
گام به گام: یک سالنامه درست کنید
اندازه ، نوع جلد و تعداد صفحات را انتخاب کنید تا از قبل پیشنهاد فوری دریافت کنید .
یک سایت اشتراکی کلاس درس رایگان Shutterfly راه اندازی کنید .
از معلمان ، مربیان و والدین دعوت کنید تا به اشتراک گذاری سایت بپیوندند تا بتوانید به راحتی عکس های همه را در یک مکان جمع کنید.
شروع به ساخت سالنامه های خود کنید. با استفاده از الگوهای Shutterfly و صفحات ایده برای پیشنهادات سرگرم کننده ، می توانید پوشش آنها را پوشش دهید.
عکسهای خود را از اشتراک سایت ، رایانه یا تلفن خود اضافه کنید.
زیرنویس ها و تزئینات را به صفحات خود اضافه کنید تا داستان کامل را بگویید.
قبل از سفارش ، یک PDF را بارگیری کنید که می توانید آن را تصحیح کرده و با همه به اشتراک بگذارید.
حداقل دو هفته قبل از پایان سال سفارش خود را ثبت کنید و پیش پرداخت کنید تا تخفیف سالنامه خود را دریافت کنید.
در این سال تحصیلی ، بهترین سالنامه ای را که مدرسه شما دیده است ایجاد کنید. با دنبال کردن ده مرحله برای شروع کار و بررسی مضامین سالنامه ما ، سالنامه ای را طراحی می کنید که همه به خاطر بسپارید.


برای اطلاعات بیشتر ادامه دهید


http://bargesabz.avablog.ir/

یکشنبه 15 فروردین 1400 - 10:54
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :