زمان جاری : پنجشنبه 10 آذر 1401 - 5:34 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 97
نویسنده پیام
sara73
آفلاین


ارسال‌ها : 5
عضويت: 4 /9 /1396
ثبت شرکت در آلمان :
هلدینگ اریکا در زمینه ثبت شرکت خدمات بزرگی را ارایه میدهد. این خدمات شامل : مشاوره های اولیه، 
نگارش Business Plan ( طرح تجاری)، اخذ وقت دفتر اسناد رسمی برای ثبت شرکت در آلمان، هماهنگی های
لازم جهت گرفتن ویزا و اجازه اقامت و مشاوره های لازم در آلمان برای استارت آپ شرکت از جمله اجاره دفتر،
استخدام کارمند، مشاور مالیاتی و حقوقی می باشد
شنبه 04 آذر 1396 - 11:51
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
saye13777
آفلاینارسال‌ها : 10
عضويت: 26 /4 /1401

پاسخ : 1 RE ثبت شرکت در آلمان :
مراحل ثبت شرکت در آلمان
لیست زیر شامل خلاصه ای از 10 مرحله تاسیس یک شرکت در آلمان می باشد.به طور کلی سرمایه گزارانی که یک کسب و کار را شروع می کنند همیشه با این مراحل و به همین ترتیب سر و کار و دارند.

شرایط  و مدارک مورد نیاز از این قرار است:

[ol]
 • فرم قانونی: این فرم شامل انتخاب از بین انواع شرکت های در دسترس و همچنین تعیین برنامه کسب و کار و مدیریت این تجارت می باشد.
 • نام شرکت: در کشور آلمان تنها نام های منحصر به فرد قابل ثبت می باشند. به همین دلیل توصیه می شود که در ابتدا سرمایه گذاران این اسم را در اداره محلی صنعت و تجارت بررسی کنند.
 • تنظیمات: اساسنامه شرکت و بیانیه شرکت باید به تایید رسمی برسد.
 • حساب بانکی: افتتاح یک حساب بانکی در کشور آلمان به نام شرکت به همراه سپرده ای به میزان  حداقل سهام سرمایه و صدور گواهی بانکی مربوط به این سپرده گذاری. اطلاعیه مربوط به این سرمایه گزاری به همراه حساب بانکی به دفتر اسناد رسمی که مقدمات ثبت این شرکت را انجام می دهد، ارائه می شود.
 • ارائه مدارک: اسناد رسمی به همراه گواهینامه های سپرده بانکی باید به دادگاه محلی ارائه شود تا در اداره ثبت تجارت محلی،  ثبت شود.
 • [/ol]
  پس از تکمیل این مراحل،  اداره محلی کسب وکار باید اطلاع دهد که شرکتی جدید تاسیس شده است.پس از آن ثبت نام در مجامع حرفه ای و همچنین ثبت نام در اداره کار واجب می باشد. در صورتی که این شرکت دارای کارمند می باشد، لازم است که نام انها را برای بیمه  و امنیت اجتماعی ثبت کنید و آخرین قدم برای شرکت هایی موظف به پرداخت بیمه هستند، ارسال مدارک مربوطه به اداره مالیات می باشد.شماره مالیات یا شماره VAT ID مربوط به شرکت توسط اداره مالیات صادر می شود.

  ثبت نام در اداره مالیات آخرین مرحله بعد از تاسیس یک شرکت می باشد. پس از این مرحله این شرکت فعال است و می تواند در فعالیت های تجاری شرکت نماید. بسیار حائز اهمیت است که در نظر داشته باشید بعضی از زمینه های تجاری، قانونی هستند و شرکت ها کشور آلمان باید برای اجازه ای خاص و پروانه کسب به مقامات مربوطه آلمان درخواست دهند.

  [tr][td]

  مهاجرت به آلمان

  اینجا کلیک کنید

  دوشنبه 31 مرداد 1401 - 16:31
  نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
  ارسال پاسخ
  برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


  پرش به انجمن :