زمان جاری : پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 7:38 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 30
نویسنده پیام
minajafari
آفلاین


ارسال‌ها : 62
عضويت: 18 /9 /1396
تعبیر دیدن فرشته و ملائکه در خواب


تعبیر دیدن فرشته و ملائکه در خواب : می توانیم اینگونه بگوییم که فرشته ها به عنوان مخلوقاتی می باشند که هم نورانی و روحانی هستند و به صورت کلی برای دیدن فرشته ها در خواب دو تعبیر وجود داشته است :

[ol]
 • شخصی شاد و مطیع امر خداوند متعال و پرهیزکار
 • پادشاهی موفق و کامیاب و با دین و ایمان
 • [/ol]
  خدواند در قرآن اینگونه می فرماید که : لَا یَعْصُونَ اللَّهَ مَا اَمَرَهُمْ وَیَفْعَلُونَ مَا یُؤْمَرُونَ ؛ به معنای اینکه هیچ وقت فرشتگان از دستور خدواند نافرمانی نمی کنند و به هر چه که می گویند عمل می کنند. کرمانی می گوید در صورتی که در خواب فرشته ها را ببینید ، به معنی بشارتی از سوی خدواند متعال است.

  دیدن فرشتگان
  دیدن فرشتگان چهارگانه مقرب در خواب تعبیر خوبی دارد ولی در تعبیر باید به نحوه و وضعیت ظاهری آنها نیز دقت داشته باشیم چون به این توصیف ها وابسته می باشد.در صورتی که فرشته حالتی شاد و متبسم داشته باشد ، خبر از بزرگی و عزت را برای شما خواهد داشت.

  برخی اینگونه تعبیر را بیان می کنند که در صورتی که بیماری در خواب خود ملائک مقرب را مشاهده کند که گشاده و بشاش است از بیماری شفا پیدا خواهد کرد . اگر محبوس باشد از زندان خلاص می شود و اگر وام دار دین خودش را پرداخت نموده اما اگر فرشته ی که می بینید غمگین و عبوس باشد ، تعبیر برخلاف آنچه که ذکر شده ، می باشد.

  در صورتی که شما در عالم رویا مشاهده کنید که با فرشته ها دعوا می کنید اصلا تعبیر خوبی نیست. به نوشته معبران ، در صورتی که فرشته ی با چهره ی غمگین و عبوس را مشاهده کنید اصلا در خواب خوب نبوده مخصوصا دیدن عزرائیل و میکائیل که نشان میدهد مرگ ببیننده ی خواب نزدیگ بوده است.

  تعبیر دیدن فرشته و ملائکه در خواب : درصورتی که ببیننده در خواب ببیند با فرشته ی پرواز می کند بسیار تعبیر خوبی داشته است چون به نعمت و رفاه خواهد رسید. به صورتی کلی نتیجه می گیریم که دیدن فرشته ها در خواب خوب است.
  سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 - 13:56
  نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
  ارسال پاسخ
  برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


  پرش به انجمن :