زمان جاری : دوشنبه 27 اردیبهشت 1400 - 5:22 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم♥آخرین ارسال های فروم تفریح والیبال♥
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 42
نویسنده پیام
azadehsadeghi
آفلاین


ارسال‌ها : 137
عضويت: 15 /8 /1397
سیمکارت من: سیمکارتم!
وب من : http://www.limotorsh.com
روش های تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای
روش های تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای
طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران
روش های تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای این سوال که چگونه می توان یک برنامه نویس خوب و موفق شد سوالی است که باید به طور اساسی و اصولی به آن پرداخته شود. شاید ما کاملا به این موضوع واقف باشیم که خیلی از افراد می خواستند برنامه نویس حرفه ای بشوند ولی متاسفانه این کار تا نیمه رها کرده اند. به دلیل اینکه از ابتدا با اصول برنامه نویسی طراحی سایت به طور کامل آشنا نشده اند. ما برای تبدیل شدن شما به یک برنامه نویس حرفه ای به مواردی اشاره خواهیم کرد. جلب اعتماد کاربران به طراحی سایت کمک می کند تا همواره کاربران و بازدید کنندگان بیشتری به وب سایت خود جذب نمایید.
 
طراحی سایتروش های مناسب کسب دانش برنامه نویسی طراحی سایت به شرح زیر می باشد: 
  • مطالعه کتاب
روشهای زیادی برای تبدیل شدن شما به یک برنامه نویس حرفه ای وجود دارد که اصولی ترین راه  آن مطالعه کتاب های برنامه نویسی طراحی سایت است  با توجه به این موضوع که یادگیری از طریق کتاب بسیار سخت است ولی در کل کتاب مرجع خوبی است و هرگاه شما مشکلی داشتید می توانید به کتاب مراجعه کنید.
 
  • جستجو در اینترنت
ممکن است خیلی از برنامه نویسان طراحی سایت با این روش به موفقیت رسیده باشند ولی این نکته قابل تامل است که زمانی که شما در اینترنت به جستجوی مطلبی می پردازید با حجم گسترده ای از اطلاعات مواجه خواهید شد واگر برای شما سوالی پیش بیاید هیچ مرجع و راهنمای خاصی برای حل سوال خود ندارید.
 
  • طراحی سایت مرجع برنامه نویسی
با توجه به این موضوع که آموزش از طریق سایت ممکن است خسته کننده باشد اما کدها و برنامه هایی که بین برنامه نویسان وجود دارد می تواند برایتان مفید باشد.
 
  • کلاس های برنامه نویسی برای طراحی سایت
با هزینه کردن شما می توانید به راحتی با گرفتن استاد و رفتن به کلاس خصوصی به این مهم دست یابید.
 
  • فیلم های آموزشی برنامه نویسی
با دنبال کردن فیلم های آموزشی شما می توانید به خودتان در آموزش کد نویسی و طراحی سایت کمک کنید. البته با توجه به این که فیلم ها اکثرا به زبان اصلی هستند شما باید به دنبال فیلمی دوبله شده به زبان فارسی باشید.

 


دوشنبه 29 بهمن 1397 - 12:52
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :